קמבודיה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- קמבודיה

נכסים למכירה בקמבודיה

קמבודיה היא מדינה בדרום מזרח אסיה, הנוף שלה כולל מישורים נמוכים, דלתת המקונג, הרים וחופי מפרץ סיאם. בפנום פן, עיר הבירה, נמצא השוק המרכזי בסגנון ארט דקו, הארמון המלכותי המנצנץ והמוזיאון הלאומי.

היא גובלת בתאילנד מצפון-מערב, וייטנאם ממזרח ומפרץ תאילנד מדרום-מערב.

בעלות על וילה, דירה או על כל פנים נכס באופן כללי היא דרישה המאפיינת לא רק את מי שמתכוון לעבור למדינה זו שחווה התפתחות מתמדת אלא גם אלה המחפשים הזדמנויות להשקעות בנדל"ן ונכסים למכירה בקמבודיה; אפשרות שנייה זו היא ללא ספק מציאותית מכיוון ששוק הנדל"ן הקמבודי נמצא עדיין בשלב לפני פיתוח.

למרבה המזל, החוק החדש בנושא הנדל"ן הנגיש לזרים ללא ספק עזר להתפתחות המגזר הכלכלי החשוב הזה וגדילת עסקאות הנכסים בהחלט הושפעה.

חשוב שלפני שתשקיע ורכישת נכס למכירה בקמבודיה, תכיר את האפשרויות של השקעות נדל"ן, את השלכות המס שלהן, את ההבדלים החוקיים המאפיינים את שוק הדירות והווילות בקמבודיה, כמו גם את הפתרונות האפשריים.

קמבודיה הופכת במהרה למדינה עם כלכלה יציבה והתחזית היא עניין קיצוני אם ניקח בחשבון שצמיחה מכפילה את קצב האינפלציה.

מול התרחבות מתמשכת ובלתי ניתנת לעצירה של תחום התיירות, עם השפעה ישירה על שוק הנדל"ן בקמבודיה, ובנוסף לתגליות האחרונות של נפט, גז ומינרלים, העתיד הכלכלי של המדינה נראה יותר מזהיר.

כמובן שמערכת התשתית באופן כללי עדיין נותרה חלשה ויש להמשיך לפתח מגזרים רבים במשק לפני שניתן יהיה להחשיב אותם כאמינים, אולם דווקא לאור האלמנטים השליליים לכאורה, שוק הנדל"ן מציע אפשרויות עצומות למשקיעים זמינים. , לנוכח ההון הכלול לעיתים קרובות, לנצל את ההזדמנות.

השקעה ורכישת נכס למכירה בקמבודיה יכולה להיות מעניינת ומועילה ביותר; תשואות גדולות במונחים כלכליים נמצאים בהישג ידם של משקיעים המסוגלים להבין כיצד החולשות לכאורה ואובייקטיביות של מערכת קמבודיה מייצגות בעת ובעונה אחת את הערובות הטובות ביותר לגידול בערך הנכסים שלהן.

בעלות על נכס בקמבודיה היא יותר מתמיד, במידה רבה; בפרט הווילות הקיימות בקמבודיה, בדרך כלל באתרי נופש ברמה העליונה, מהוות מקור לרווחיות טובה כמו גם שערוך חזק של ההון שהושקע ברכישה.

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 35519

מכירה מלון, קמבודיה, Phnom Penh, Siem Reap, soksan road, siem reap

169,121.87ILS
מכירה
מלון

4000 m²
9 חדרים מלון בוטיק סיאם לקצור! חדר מרווח עם מרפסת ואמבט אבן מיקום טוב על הכביש soksan ב סיאם לקצור בריכה מרפסת גג מלא לצייד מטבח למסעדה מקרן ושק...
Cod. 31006

מכירה מלון, קמבודיה, Phnom Penh, Siem Reap, Siem Reap

2,705,949.97ILS
מכירה
מלון

700 m²
מלון בוטיק 19 חדרים למכירה ב סיאם ריפ, קמבודיה. רווחי נכס השקעה גדול. ישן דייר קיים עם 2 שנים הנותרות על השכירות שלהם. שכר הדירה הוא 3500 $ לחודש. זה ...
הגשר @ פנום פן, קמבודיה **************************************** פיתוח פרטים: ~ פריהולד השקעות במיקום מעולה ~ מרחק הליכה NagaWorld מלון / קזינו,...
Cod. 27853

מכירה חוה, קמבודיה, Phnom Penh, Phnom Penh, Phnom Penh

Reserved negotiation
מכירה
חוה

98541 m²
busines חקלאית למכירה
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB